Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je 5 najmenej inteligentných znamení zverokruhu: Patríte medzi ne?

reklama:
Toto je 5 najmenej inteligentných znamení zverokruhu: Patríte medzi ne?
Toto je 5 najmenej inteligentných znamení zverokruhu: Patríte medzi ne? Foto: www.gettyimages.com

Každý človek je niečím jedinečný a autentický. Nie všetci môžu byť oslnivo bystrí a inteligentní. Ako to spoznať? Podľa astrológie. Nie všetky znamenia sú múdre. Najmenej inteligentné znamenie horoskopu nemusí vždy splniť vaše očakávania. A nemusia byť úplne hlúpi, jednoducho len vidia svet inak ako ostatní.

Najmenej inteligentné znamenie

Znamenia horoskopu toho o vás môže prezradiť skutočne veľa. Okrem iného treba to, čo je vašou slabou stránkou alebo aj to, ako celkovo vnímate seba a svet okolo. Možno vaše znamenie neoplýva práve chytrosťou alebo vrodenou inteligenciou a možno robíte veci inak, než ostatní chcú. Aké znamenia sú najmenej inteligentné?

1. Lev

V zásade sú Levy veľmi múdri možno až prefíkaní. Priťahujú úplne vedome pozornosť druhých a užívajú si to plnými dúškami. Avšak pozor, nie vždy sú tak múdri, aby videli až za roh. Správajú sa často pochabo a v snahe urobiť zo seba poloboha môžu často prekročiť hranicu u druhých. A to potom plodí mnoho nepríjemných situácií. Sebavedomie je dobrá vec a poznať svoju vlastnú cenu tiež, ale odsúdiť niekoho len preto, že neprejavuje dostatok nadšenia a lásky smerom k vašej osobe je trochu hlúpe. Nie každý vás musí slepo obdivovať.

2. Baran

V živote si práve Barani vytýčia svoju vlastnú cestu, ktorá môže byť pre druhých úplne nepochopiteľná. Nie je zaťažený tým, čo si ostatní povedia alebo dokonca tým, čo druhí prežili. Ide si za svojím. Svet vidí svojimi očami, takže si rôzne veci vykladá podľa seba, tak ako sa mu to hodí. Nejde cestou úspechu, ale hľadá skratky, ktoré ho vystrelia na vrchol bez zbytočných omáčok. Nie vždy sa to stretáva s úspechom a hlavne s pochopením druhých.

3. Rak

Je založený veľmi emotívne a všetko prežíva. Veľakrát ho úplne ovplyvní vlastné pocity a emócie, takže nie je schopný sa rozhodnúť, prijať zodpovednosť alebo dokonca urobiť krok, ktorý nebude populárny, ale je potrebný. Chce byť s každým zadobre a to jednoducho nejde. Sú obvykle precitlivení a slabí jedinci, ktorí však majú veľa empatie a vedia druhých vypočuť a poradiť im. Práve emócie sú vašou silou, aj keď asi nerozhodnete, či v práci prepustiť pár ľudí, aby sa firma ekonomicky stabilizovala.

4. Strelec

Strelci zo všetkého najviac túžia po vlastnej nezávislosti a slobode. Tá je pre nich určujúca a ak majú pocit, že sú zväzovaní, potom utekajú. Hýri samými superlatívmi a beda tomu, kto to vidí inak. Ich zapálenie pre vec je hodné obdivu. Sú to presne tí ľudia, ktorým môžete hovoriť lichôtky od rána do večera, ale pozor na kritiku. S tou sa stretávajú ťažko, priamo ju neznášajú a keď sa s ňou stretnú, ťažko to spracujú. Ich hrdosť im nedovolí vziať si z toho to, čo majú zlepšiť, naopak sa budú tváriť ako svätúšikovia a možno vinu zvedú bez mrknutia oka na druhých. Oni sú predsa dokonalí.

5. Ryby

Ryby nie sú na prvú dobu zákerné alebo sa nesnažia druhým ublížiť, ale mnohokrát sa uchýlia k nejasnostiam, zahmlievaniu alebo dokonca aj k klamstvám, pretože majú pocit, že pravda v tej chvíli nie je taká lákavá. Keď sa okolo nich sťahujú mračná uzavrú sa do svojej vlastnej bubliny, kde si vysnívajú svoju budúcnosť. Niekedy tie iracionálne predstavy môžu prekročiť únosnú hranicu a stáva sa z toho posadnutosť a následné sklamanie, keď sa to nevyvíja tak, ako chcú. Niekedy ich vlastné konanie kolíše za tým, čo všade hlásajú.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 28. novembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.