Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Partnerský horoskop 2024: Ako sa bude dariť v láske vášmu znameniu zverokruhu?

reklama:
Partnerský horoskop 2024: Ako sa bude dariť v láske vášmu znameniu zverokruhu?
Partnerský horoskop 2024: Ako sa bude dariť v láske vášmu znameniu zverokruhu? Foto: www.gettyimages.com

V roku 2024 bude Venuša, planéta lásky, v pomerne silnej pozícii. Ak túžite po novej láske, vyhliadky sú v tomto smere veľmi sľubné. Dariť by sa celkovo malo všetkým vzťahom, okrem problémových. Skrátka, pokiaľ spolu s partnerom máte byť, vzťah upevníte. Nefunkčným vzťahom hrozí rozchod. Prečítajte si svoj partnerský horoskop na rok 2024.

Baran

Ľudia narodení v znamení Barana sa môžu tešiť na stabilný rok, aspoň čo sa týka lásky. Nečakajú vás žiadne veľké zmeny, ani k lepšiemu, ani k horšiemu. Ak túžite svoj milostný či partnerský život posunúť o kúsok ďalej, budete musieť vyvinúť nejakú aktivitu. Zrejme vás čakajú nepríjemné partnerské spory zavinené vlastným egom. Také spory síce môžu vniesť do vášho života napätie a horkosť, nemali by však mať zásadný vplyv na váš vzťah. Učte sa svojmu partnerovi viac dôverovať a nesnažte sa pretláčať len svoje názory. Nezadaní Barani majú veľkú šancu stretnúť novú lásku a zažiť krásnu romantickú dovolenku.

Býk

Ak ste narodení v znamení Býka, v budúcom roku si budete pripadať ako na hojdačke. Chvíľu si budete užívať stabilitu vášho vzťahu, inokedy zase prežívať nepríjemné partnerské hádky. Za každej situácie sa snažte zostať nohami pevne na zemi. Na svojho partnera nevyvíjajte žiadny tlak a neklaďte stále dookola zbytočné otázky. Pokiaľ vaše otázky nebudú zodpovedané hneď, pravdepodobne sa odpovede len tak nedočkáte. Najharmonickejšie mesiace v roku budú pre Býkov jún a september. Využite to a naplánujte si na túto dobu veľa spoločných chvíľ. Nezadaní Býci sa môžu tešiť na novú lásku. Je dokonca pravdepodobné, že sa zamilujete do niekoho z vášho okolia. V máji by ste sa ale mali novým románikom vyhýbať, hrozí vám veľké sklamanie.

Blíženci

Budúci rok bude pre jedincov narodených v znamení Blížencov výnimočný. Čaká vás veľká dávka romantiky a príjemných spoločných chvíľ so svojim partnerom. Využite to a premýšľajte, či a ako posunúť váš vzťah o kus ďalej. Ak uvažujete o zásnubách, ideálnym mesiacom na žiadosť o rok bude v budúcom roku apríl. V prípade, že ste single, potom práve medzi aprílom a augustom máte šancu stretnúť novú lásku. Na jeseň sa môže vo vzťahu objaviť mierne napätie, keď ho ale nebudete brať príliš vážne, situáciu budete mať pod kontrolou. Dbajte na správnu komunikáciu a akékoľvek obavy a pochybnosti s partnerom ihneď preberte. Iste sa všetko úspešne vysvetlí.

Rak

Ak ste narodení v znamení Raka, váš partnerský vzťah bude oveľa silnejší ako predtým a zlepší sa aj vaša vzájomná dôvera. Ak sa rozhodnete posunúť svoj vzťah o niečo ďalej, zasnúbiť sa, uzavrieť manželský zväzok alebo počať potomka, rok 2024 vám bude priaznivo naklonený. Skvele na tom budú aj nezadaní Raci. Je možné, že sa zamilujete priamo na pracovisku do svojho kolegu. Skúste ale váš nový vzťah udržať v tajnosti, nepríjemné klebety by vám mohli uškodiť.

Lev

Levov čaká v budúcom roku búrlivejší milostný život. Buďte opatrní a dávajte si pozor na každé rozhodnutie, ktoré vo svojom partnerskom živote urobíte. Môže dochádzať k častým hádkam či roztržkám ohľadom maličkostí. Nedorozumenie bude takmer na dennom poriadku. Ujasnite si, či je súčasný partner pre vás ten pravý, a podľa toho konajte. Nemá zmysel udržiavať naďalej nefunkčné vzťahy. Ak cítite, že vaša partnerská nepohoda pramení z dôvodu vašich chýb, nájdite v sebe odvahu sa ospravedlniť. Ak budete chcieť si svoj partnerský vzťah udržať, snažte sa spoločne tráviť čo najviac času.

Panna

Zrodencov v znamení Panny čakajú v novom roku vzostupy aj pády. K najvýraznejším zmenám vo vašich životoch dôjde začiatkom roka, koncom roka sa ale našťastie všetko upokojí. Dávajte najavo svojmu partnerovi, ako veľmi je pre vás dôležitý a snažte sa ho pochopiť. Dlhodobé vzťahy sa budú postupom roka upevňovať. Vyvarujte sa hádok a vždy hľadajte riešenie s pokojnou hlavou. Ak ste nezadaní, môžete sa tešiť, na obzore je nový vzťah.

Váhy

Váhy sa môžu tešiť v budúcom roku na radostné a šťastné obdobie v milostných vzťahoch. Budete sa po celý rok cítiť veľmi spokojní. Nečakajú vás žiadne zvraty ani nepríjemné hádky. Strážte si svoje zdravie a nepreťažujte sa. Radšej sa viac venujte svojim blízkym a svojmu náprotivku namiesto dlhého vysedávania v práci. Nezadané Váhy čaká nová láska a množstvo nových zážitkov.

Škorpión

Nasledujúci rok bude vašim milostným vzťahom priať. Ak už ste vo vzťahu, bude sa vám dariť. Nezadaných Škorpiónov čaká láska a naozaj veľké zamilovanie. Ak túžite po svadbe, vaše prianie by sa mohlo splniť. Venujte sa svojmu partnerovi a hľadajte príležitosti, ako spoločne tráviť čas. Ak dôjde k nejakej výmene názorov, nehádajte sa, nevyvíjajte nátlak a o ničom zbytočne nepochybujte. Všetky spory vyriešite k vzájomnej spokojnosti.

Strelec

Ak ste narodení v znamení Strelca, potom aj vás čaká v milostnom živote pohoda, ktorú by koncom roka mala preťať nepríjemnou hádkou. Snažte sa udržať hádku v medziach, a hľadajte spôsob, ako sa zase udobriť. Ak si nebudete vedieť rady, vyhľadajte párového terapeuta, ktorý vám pomôže všetko správne vykomunikovať. Čaká vás aj množstvo príležitostí, počas ktorých bude možné váš vzťah posilniť. Nezadaní Strelci, rozhliadajte sa, máte obrovskú šancu stretnúť novú lásku.

Kozorožec

Svoj milostný život si tento rok Kozorožci užijú plnými dúškami. Ak túžite uzavrieť manželský zväzok so svojím náprotivkom, máte šancu si svoj sen tento rok splniť. Váš vzťah bude v novom roku pevný a stabilný, teda pokiaľ zapracujete na komunikácii. Hovorte so svojim partnerom o všetkom, čo vás trápi, po čom túžite alebo o čom premýšľate. Prehĺbite vzájomnú dôveru. Nepochybujte o svojej láske. Nezadaní Kozorožci nájdu svoju vysnívanú lásku.

Vodnár

Milostný život Vodnárov bude lepší ako v predchádzajúcich rokoch. Začiatkom roka síce môžete trochu tápať a mať dojem, že ste chvíľu dole a chvíľu hore, ale to sa v priebehu roka upokojí. Svojmu partnerovi dôverujte a buďte k nemu úprimní! V lete vás čaká romantická cesta a hviezdy budú priať aj tým, ktorí sa zasnúbia. Nezadaní Vodnári môžu vyzerať novú lásku.

Ryby

Ryby budú prežívať v budúcom roku veľa zmätkov a pochybností. Dochádzať môže aj k nepríjemným hádkam a istej nestabilite vzťahov. Na svojho partnera nevyvíjajte nátlak, nesnažte sa ho manipulovať a strážte si svoje ego. Jedine tak si svoj vzťah udržíte. Pokiaľ ale cítite, že vzťah už vám nič neprináša, nebojte sa a posuňte sa radšej o kúsok ďalej. Šťastie v láske čaká aj na nezadané Ryby.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 24. novembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.