Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 vecí, za ktoré sa na vašom tele nemusíte hanbiť: Muži ich milujú

reklama:
5 vecí, za ktoré sa na vašom tele nemusíte hanbiť
5 vecí, za ktoré sa na vašom tele nemusíte hanbiť: Muži ich milujú Foto: www.gettyimages.com

Snáď každá žena má na svojom tele niečo, za čo sa tak trochu hanbí a snaží sa to čo najviac skryť. Či už je to väčšie bruško, akné alebo napríklad nejaké tie vrásky, snažíme sa na ne upozorniť čo najmenej to ide. A to hlavne pred opačným pohlavím. Niektoré časti tela, ktoré sa často snažíme zakryť, ale prídu mužom naopak atraktívne. A ktoré to sú?

1. Záhyby a faldíky

Iste, existujú muži, ktorí úplne milujú dokonale ploché ženské bruška. Ale existujú aj takí, ktorí naopak preferujú, keď má žena poriadne krivky a pokojne aj nejaký ten záhyb či fald. Je to úplne prirodzené, rovnako, ako strie a celulitída na stehnách a zadku. Toto sú veci, ktoré paradoxne najviac riešime my, ženy. Muži si tieto detaily na tele takmer vôbec nevšímajú. Nie nadarmo bola jednou z najväčších svetových ikon, po ktorej túžili snáď všetci muži, americká herečka Marilyn Monroe. Tá si bola veľmi dobre vedomá svojich krásnych kriviek, ktoré rozhodne nezodpovedali vychudnutej postave. Marilyn mala okrúhle boky, pekné stehná a jej bruško nebolo vyložene ploché. A jej postava bola krásna. Takže dámy – nesnažte sa skrývať svoje záhyby a faldy, buďte na ne pyšná. Muži milujú sebavedomé ženy s poriadnymi krivkami.

2. Ideálne prsia neexistujú

Ak máte pocit, že sú vaše prsia príliš veľké, malé, alebo majú divný tvar, nemajte. Nech sú vaše prsia také alebo makové, sú krásne. Majte na pamäti, že neexistuje žiadny ideálny model pŕs, ktorý by bol univerzálne krásny. Muži majú všeobecne prsia radi, a tak sa za ne nehanbite, ale naopak na ne upozornite. Nemusí to hneď znamenať, že by ste mali nosiť výstrih až k pupku. Stačí si na seba obliecť napríklad upnuté tričko. Rozhodne sa netrápte veľkosťou, nech sú akékoľvek, sú krásne a muži ich budú milovať.

3. Situácia “tam dole”

Všade okolo nás – či už v reklamách, na billboardoch alebo v časopisoch vidíme v drvivej väčšine dokonale hladké ženské telá bez jediného chĺpku. Často teda na ženy vzniká určitý nepriamy tlak v tom, že byť stále perfektne oholená je žiaduce. A táto situácia sa vzťahuje aj na oblasť „tam dole“. Avšak, mužom je to v celku celkom jedno. Iste, sú medzi nami takí, ktorí preferujú určitý štýl – či už hladké oholenie, alebo úplný opak. Väčšine z nich na tom ale nezíde tak veľa, ako si my ženy často myslíme. Niektorí muži dokonca tvrdia, že ich baví určitá rozmanitosť – niekedy je to tak a niekedy zase inak.

4. Jazvy

Jazvy na tele sú také pamiatky, ktoré nám pripomínajú to, čo sme si v živote prežili. Či už sa jedná o jazvy po operácii, po cisárskom reze, alebo akékoľvek iné, prestaňte sa za ne hanbiť a skrývať ich. Muži vnímajú jazvy na ženách ako znak jedinečnosti, vďaka ktorému sú unikátne. V skutočnosti ich väčšina mužov na ženských telách vlastne ani nevníma.

5. Vrásky

Pre ženy je prirodzené, že najviac zo všetkých sa skúmajú práve ony samé. Trápia nás jemné linky, vrásky a priehlbiny, ktoré sa na pokožke s vyšším vekom prirodzene vytvárajú. Často sa tak prikláňame k estetickej medicíne a rôznym zákrokom, ktoré nám od týchto problémov pomôžu. Avšak, muži v drvivej väčšine vrásky na ženách vôbec nevnímajú a neriešia. Takže dámy, môžete zachovať pokoj. Vrásky sú to posledné, čo na vás muži budú skúmať.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 28. novembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.